MHP İL BAŞKANI ÖMER BAYSAL'DAN BASIN AÇIKLAMASI

mhp-il-baskani--omer-baysaldan---basin-aciklamasi-

Türk milliyetçilerinin onur Türk milletinin hayati dönüm noktası olan Milliyetçi Hareket Partimizin Kuruluşunun 51.Yılı kutlu olsun.!
10 Şubat 2020 Pazartesi 23:27

Türk milliyetçilerinin onur Türk milletinin hayati dönüm noktası olan Milliyetçi Hareket Partimizin Kuruluşunun 51.Yılı kutlu olsun.! Kuruluşundan bugüne acı,sıkıntı ve mücadele ile dolu 51 yılı geride bırakırken Bize davayı Emanet eden Başbuğ Alparslan Türkeş bey’i rahmetle hürmetle,minnetle ve özlemle anıyorum.

         Genel başkan yardımcımız Sayın Semih Yalçın’ın söylediği gibi; “MHP'nin politik serüveni Türkiye'nin demokratikleşme ve milli devletin olgunlaşma süreciyle paralellik arz etmektedir. Milli bilincin toplumun en geniş kesimlerine yayılması hususunda MHP'nin büyük katkılarda bulunduğu inkar edilemez gerçektir.”

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in söylediği gibi;

Milliyetçi Hareket Partisi bugünlere kolay gelmedi, önüne ardı ardına çıkarılan engelleri bir çırpıda aşmadı. Başkaları için hiç olmayan mesafeler “Üç Hilal” için hep vardı, ve sarp yollar, keskin dönemeçler, imkânsız geçitler hep karşımıza çıkarıldı.Sürekli yokuşlarda susadık, dar patikalarla sınandık, ateş çemberiyle imtihana çekildik.

Milliyetçiliğin yaşaması, Ülkücülüğün var olması, Türk milletinin ebediliği için hep bedel ödememiz gerekti, çileyi ve mahrumiyeti alt etmemiz icap etti.

* Kurşunla pes ettireceklerini sandılar, başaramadılar.

* Ölümle tüketeceklerini hesap ettiler, güçleri yetersiz kaldı.

* Yağlı urganlarla sindireceklerini umdular, nefesleri yetmedi.

* Oyunlarla yolumuzdan çevirmeyi denediler, sonuç alamadılar.

* Tehditlerle doğru bildiklerimizden ödün istediler, vermedik.

* Hedef olduk, ama yılmadık.

* İftiralara uğradık, ama yıkılmadık.

* Suçlandık, mağdur olduk, ama mağrurluğumuzu hiç bozmadık.

Bunlar bizim kutlu mazimizin özetidir, acı da olsa gerçeklerdir.

 

Milliyetçi Hareket Partisi kuruluşundan bugün kutladığımız 51.Yılına kadar her daim Milletin ve Devletin yanında yer almış şahsi bir hırsla değil ülkücü inanç, kutlu bir azimle hareket etmiştir. Dün bugün ve yarın mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi var oldukça Türk Bayrağı dalgalanacak, Türk milleti bir ve beraber olarak bu topraklarda varlığını sürdürmeye devam edecektir.

 

Milliyetçi Hareket Partisi yanlızca siyasi bir parti değil, bir davanın takipçileri olarak Başbuğun izinde Liderin emrinde Türk Milletinin yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir.

 

Saygılarımla,

Av. Ömer BAYSAL

MHP MANİSA İL BAŞKAN


Haber okunma sayısı: 1135

KURBAN SATIMI


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ