KIRKAĞAÇ’A DOĞALGAZ MÜJDESİ

-kirkagaca-dogalgaz-mujdesi

AK Parti Manisa Milletvekilleri İsmail BİLEN ve Mehmet Ali ÖZKAN Kırkağaç ilçesinin de doğalgaz dağıtım bölgesine dahil edildiğine dair müjdeli haberi verdiler.
27 Mart 2019 Çarşamba 22:28

Çeşitli programlar için Soma ve Kırkağaç ilçelerinde bulunan AK Parti Manisa Milletvekilleri Bilen ve Özkan konuya ilişkin yaptıkları açıklamada:

“Manisa’mızda ilçelerimizi doğalgaza kavuşturmak için devam eden çalışmalarla ilgili 13.02.2019 tarihinde EPDK Başkanımız sayın Mustafa Yılmaz’ı ziyaretimiz sonrasında, ilgili bürokratlarımızın çalışmalarını tamamlamasıyla birlikte, Kırkağaç ilçemiz de Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 27.03.2019 tarihli ve 8506-2 sayılı kararıyla dağıtım bölgesine dahil edilmiş olup, önümüzdeki aylarda çalışmalar başlayacaktır.

Manisa’mıza son 16 yılda enerji ve tabii kaynaklar alanında 3,66 Milyar TL yatırım yapılmasını sağladık. Hedefimiz, Manisa’mızda doğalgazın rahatlığını tüm ilçelerimizin görmesi ve yaşaması. Yeni, büyük ve güçlü Türkiye yolunda yorulmadan, elimizden gelen gayret ve çabayı göstererek, çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile Sayın Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, EPDK Başkanımız Mustafa Yılmaz ve tüm ilgili bürokratlarımıza Manisa’mız adına teşekkür ediyor, Manisa’mıza ve Kırkağaç ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dediler.HABER MERKEZİ 


Haber okunma sayısı: 348Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ