KAYMAKAM BÜYÜKKÖSE VALİLİKTE TOPLANTIYA KATILDI

kaymakam-buyukkose-valilikte-toplantiya-katildi

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükkösenin de katıldığı Vali Ahmet Deniz başkanlığında kaymakamlarla yapılan toplantıda bazı projelerin uygulanması ve vatandaşa sunulacak hizmetler ele alındı.
29 Ocak 2019 Salı 20:19

Manisa Valiliği Brifing salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Ahmet Deniz’in yanı sıra Vali Yardımcısı Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Ünal Çakıcı ve kaymakamlar katıldı.

Vali Deniz, idareciler olarak görevlerinin şehrin daha ileriye gitmesi ve kalkınması için el birliğiyle, gönül birliğiyle çalışmak olduğunu belirterek bunu yaparken vatandaşın gönlüne, yüreğine dokunacaklarını belirtti.

Toplantıda, İlde yürütülen kamu yatırımları, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim nedeniyle alınacak Seçim Güvenliği tedbirleri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi himayelerinde yürütülen Sıfır Atık Projesi, nitelikli eğitim, Manisa Her Yerde Okuyor Projesi, okul bahçelerinin spor alanı olarak kazandırılması, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarınca ihtiyaç sahiplerinin hanelerinde ziyaret edilerek gerekli yardımlarda bulunulması konuları ele alındı.


HABER MERKEZİ Haber okunma sayısı: 3794

KURBAN SATIMI


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ