Vali Ahmet Deniz, “10 Ocak İdareciler Günü” nedeniyle mülki idare amirlerini ağırladı.

-vali-ahmet-deniz-10-ocak-idareciler-gunu-nedeniyle-mulki-idare-amirlerini-agirladi

Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükkösenin de katıldığı toplantı Manisa valilik binasında gerçekleşti.
10 Ocak 2019 Perşembe 21:59

İlk olarak Valilik Brifing salonunda vali yardımcıları, kaymakamlar ve emekli vali yardımcısı Yaşar Tok ile bir araya gelen Vali Deniz, daha sonra mülki idare amirleri için Taşfabrika’da öğle yemeği düzenledi.
Taşfabrikada düzenlenen programda konuşan Vali Deniz, “göreviniz sırasında devletin varlığını ve şefkatini temsil ederken, devletle vatandaşlarımız arasındaki sevgi ve güven bağlarını da güçlendirmektesiniz. Ülkemizin gelişmesi ve 2023 hedeflerine ulaşmasında büyük sorumluluğunuz bulunuyor. Görev yaptığınız il ve ilçeleri daha ileriye taşımak, ülkemizin kalkınma hamlesine en üst katkıyı koymak için üstün bir görev anlayışı ile çalışıyorsunuz. Mensubu olmaktan gurur duyduğum mülki idare mesleğinde, büyük bir fedakârlık ve çalışma azmiyle görev yapan sizlerin bu özel gününüzü kutluyor, ailelerinizle birlikte sağlık, huzur ve başarı diliyorum” dedi.


Mülki idare amirleri de Vali Deniz’in kendileri için düzenlediği programa teşekkür ettiler.

 

Vali Deniz, program sonunda mülki idare amirlerine 2019 yılında ‘Manisa Her Yerde Okuyor’ diyerek kitap okumayı teşvik edeceklerini belirterek kitap hediye etti. Haber okunma sayısı: 3779

KURBAN SATIMI


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ