KAYMAKAMLIK

Vali Deniz, Kırkağaç’ta İncelemelerde Bulundu

-vali-deniz-kirkagacta-incelemelerde-bulundu Kırkağaç İlçesinde Vali Ahmet Deniz, Kırkağaç Gıda Organize Sanayi Bölgesi kurulması planlanan alanlarda incelemelerde bulundu.

Vali Ahmet Deniz’in Eşi Olcay Deniz Kırkağaç İlçesini Ziyaret Etti

-vali-ahmet-denizin-esi-olcay-deniz-kirkagac-ilcesini-ziyaret-etti Kırkağaç İlçesinde Manisa Valisi Ahmet Deniz’in Eşi Olcay Deniz’in himayelerinde düzenlenen ve Kırkağaç Kaymakamı Süreyya Büyükköse’nin ev sahipliği yaptığı ilçe gezisi gerçekleştirildi.

OKUL İNŞAATINI İNCELEDİLER

okul-insaatini-incelediler Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse Kırkağaç 6. Jandarma Eğitim Alay

KAYMAKAM BÜYÜKKÖSE VALİLİKTE TOPLANTIYA KATILDI

kaymakam-buyukkose-valilikte-toplantiya-katildi Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükkösenin de katıldığı Vali Ahmet Deniz başkanlığında kaymakamlarla yapılan toplantıda bazı projelerin uygulanması ve vatandaşa sunulacak hizmetler ele alındı.

KIRKAĞAÇ'LI MUHTARLAR UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPLANTISINA KATILDI

kirkagacli-muhtarlar-uyusturucuyla-mucadele-toplantisina-katildi Kırkağaçlı Muhtarlarında katıldığı Manisa Geneli görev yapan muhtarlarında hazır bulunduğu uyuşturucu ile mücadele toplantısı düzenlendi Kırkağaç'tan toplantıya 10 muhtar katıldı.

Vali Ahmet Deniz, “10 Ocak İdareciler Günü” nedeniyle mülki idare amirlerini ağırladı.

-vali-ahmet-deniz-10-ocak-idareciler-gunu-nedeniyle-mulki-idare-amirlerini-agirladi Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükkösenin de katıldığı toplantı Manisa valilik binasında gerçekleşti.

VALİ DENİZ RESTORE ÇALIŞMASI DEVAM EDEN KÜTÜPHANEYİ İNCELEDİ

vali-deniz-restore--calismasi-devam-eden-kutuphaneyi-inceledi Vali Ahmet Deniz Kırkağaç’ta restorasyon çalışmaları devam eden İlçe Halk

2018'İN SON MUHTARLAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ

-2018in-son-muhtarlar-toplantisi-duzenlendi Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, Kırkağaç Mahalle Muhtarlarını Kavun Diyarı'nda yapılan yemekli Muhtarlar Toplantısında konuk etti.

VALİ DENİZ, KIRKAĞAÇ HEYETİNİ KABUL ETTİ

-vali-deniz-kirkagac-heyetini-kabul-etti Manisa'nın Kırkağaç İlçesi Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse başkanlığındaki heyet Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulunarak Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını dilediler.

VALİ DENİZ, KIRKAĞAÇ HEYETİNİ KABUL ETTİ

-vali-deniz-kirkagac-heyetini-kabul-etti Manisa'nın Kırkağaç İlçesi Kırkağaç Kaymakamı Murat Büyükköse başkanlığındaki heyet Vali Ahmet Deniz’e nezaket ziyaretinde bulunarak Manisa’daki görevinin hayırlı olmasını dilediler.

EVİ OTURULAMAZ DURUMDA OLAN AİLEYE YENİ YUVA SÖZÜ

evi-oturulamaz-durumda-olan-aileye-yeni-yuva-sozu Kırkağaç Kaymakamlığı ve Kırkağaç Belediyesi Bakır Mahallesinde yaşayan ve evi

Mahalle Muhtarları İle Toplantı Gerçekleştirildi

mahalle-muhtarlari-ile-toplanti-gerceklestirildi Vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını çözmek, halka daha iyi hizmet vermek,

BİR AİLE DAHA EV SAHİBİ YAPILDI

bir-aile-daha-ev-sahibi-yapildi Kırkağaç ilçemiz Kocaiskan mahalemizde Kırkağaç Kaymakamlığı Sosyal

İKİ YENİ SOSYAL YARDIM PROGRAMI BAŞLATILDI

-iki-yeni-sosyal-yardim-programi-baslatildi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca 3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve

KAYMAKAM BÜYÜKKÖSE'NİN BABASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

kaymakam-buyukkosenin-babasi-son-yolculuguna-ugurlanacak KAYMAKAM BÜYÜKKÖSE'NİN BABASI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

AYKUT PEKMEZ ADIYAMAN VALİLİĞİNE ATANDI

aykut-pekmez-adiyaman-valiligine-atandi Kırkağaç eski Kaymakamlarından Aykut Pekmez ve Aksaray Valisi

RECAİ BERBER KAYMAKAM BÜYÜKKÖSEYİ ZİYARET ETTİ

recai-berber-kaymakam-buyukkoseyi-ziyaret-etti 23.24.25.26. Dönem Manisanın Kırkağaçlı Milletvekili Recai Berber Kırkağaç

AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN KAYMAKAM BÜYÜKKÖSEYE ZİYARET

ak-parti-kadin-kollarindan-kaymakam-buyukkoseye-ziyaret AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Kırkağaç Kaymakamlığına 7 ay önce gecici olarak atanan

CELALETTİN GÜVENÇ KIRKAĞAÇ'TA

celalettin-guvenc-kirkagacta- Eski Manisa Valimiz AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin

VALİ GÜVENÇER, İZMİR-İSTANBUL OTOYOLU İNŞAATINI İNCELEDİ

vali-guvencer-izmir-istanbul-otoyolu-insaatini-inceledi Kırkağaç,Turgutlu-Kemalpaşa, Saruhanlı-Akhisar ve Soma arasındaki 3 istasyonda da inşaat çalışmaları devam ediyor.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ