TÜRKİYEDE BİR İLK

turkiyede-bir-ilk-

Kırkağaç İlçesinde Kırkağaç Ziraat Odası bir süre önce başlatmış
21 Mayıs 2019 Salı 10:23

Kırkağaç İlçesinde  Kırkağaç Ziraat Odası bir süre önce başlatmış olduğu  Kırkağaçlı ciftcilere  indirimli mazot teklif leri ilçede ve bağlı mahallelerinde faaliyet gösteren benzin istasyonlarına teklif verildi. Toplam 23 adet istasyona verilen tekliflerden 6 adet geri dönüş oldu. Pompa fiyatindan %9 indirim ile En düşük teklifi de ilçe merkezinde  faaliyet gösteren bir  Petrol istasyonu verdi. Gelenbe de ise Pompa fiyatindan % 7.5 indirim ile bir başka petrol istasyonu  verdi ve yapılan sözleşmeler İlçe Kaymakamı Murat Büyükkösenin Ziraat Odasında olmasından dolayı onun da gözetiminde yapıldı.  Buna göre Türkiye de ilk defa uygulanan bu sistem ile Kırkağaç li çiftciler  merkezde1 petrol den Gelenbe de ise 1 petrolden indirimli mazot alabilecekler.

indirim 100 tl ve uzeri nakit ve tek cekim kart lı alışveriş lerde geçerli olacak. ( bazı anlaşmalı bankaların kartları ile alımlar indirim kampanyası na girmeyecek )

İndirim den faydalanmak isteyen ciftciler  yapması gereken tek şey ise Ziraat Odasından  alacakları 2019 yılı onayını taşıyan çiftçi belgelerini ibraz etmek olacak.

Kırkağaç Ziraat Odası Başkanı Emin Özarı Kırkagaç Ziraat Odamız bu proje ile Çiftcilerimize yılda 1.2 milyon tl dolaylı destek sağlamayı hedefliyor.

Odamızın projesine destek veren bütün istasyonlarımıza Çiftcilerimiz adına teşekkür eder ve En çok indirimi veren Petrol İstasyonlarına  sözleşmemizin çiftcilerimiz ve firmaları adına hayırlı olmasını dilerim. Ayrıca bu proje de desteklerini esirgemeyen yönetim kurulu arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ederim dedi.

HABER FOTOĞRAF ERDİNÇ ALKAN DHA kirkagacmedya.comHaber okunma sayısı: 414

Haberin etiketleri:

TÜRKİYEDE BİR İLK


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

YAZARLAR

Tüm Yazarlar

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ