ADD TARAFINDAN YAPTIRILAN KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI

-add-tarafindan-yaptirilan-kutuphane-acilisi-yapildi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kırkağaç Şubesi tarafından yeniden düzenlenen Kocaiskan İlköğretim Okulu kütüphanesinin açılışı yapıldı. Ve yapılan tadilat ile Okulun görünümü güzelleşti.Kırkağaç Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Nevzat Sezgin açıklamasında
12 Şubat 2019 Salı 19:51

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kırkağaç Şubesi tarafından yeniden düzenlenen Kocaiskan İlköğretim Okulu kütüphanesinin açılışı yapıldı. Ve yapılan tadilat ile Okulun görünümü güzelleşti.Kırkağaç Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Nevzat Sezgin  açıklamasında
Atatürkçü Düşünce Derneği Kırkağaç Şubesi olarak Yönetim  kurulu arkadaşlarımızın çalışmaları sonucunda Okulumuz güzel bir görünüm kazandı. Ben buradan Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan Kaymakamımız Murat Büyükköse ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz 6. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Ahmet Sel İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Adem Yalçınkaya ve ADD Genel Başkan Yardımcımız Tolga Kaleye Dernek  yetkililerimize Öğrenci Öğretmen ve velilerimize çok teşekkür ediyorum dedi. Yeni yapılan kütüphaneye ADD  üyelerinin çalışmaları sonucu toplanan kitapların bir araya getirilmesiyle oluşturulan kütüphane, Kocaiskan’da düzenlenen açılışla hizmete açıldı.
Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, uzun süreli çalışma ile oluşturulduğu öğrenilen kütüphaneye emeği geçenlere teşekkür etti. ADD Kırkağaç Şubesi Başkanı Nevzat Sezgin’e açılış sonrası desteklerinden teşekkür plaketi verildi.

BAŞKAN GEDÜZ'DEN BÜST SÖZÜ                                                                 
Açılışta konuşan Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz ise Kocaiskan İlköğretim Okulu'na Kırkağaç Belediyesi tarafından bir 'Atatürk Büstü' yapılması sözünü verdi.


HABER FOTOĞRAF ERDİNÇ ALKAN DHA kirkagacmedya.com
Haber okunma sayısı: 403Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ