ONLİFE AİLESİ KIRKAĞAÇ’TA DOĞUYOR

---onlife-ailesi-kirkagacta-doguyor

ONLIFE Ege Bölge Sorumlusu Zeynep Çetin Türkiye birincisi Kırkağaç birincisinin
14 Mart 2019 Perşembe 22:30

ONLIFE  Ege  Bölge Sorumlusu  Zeynep Çetin Türkiye birincisi Kırkağaç birincisinin de  katıldığı bir toplantı Kavuniçi kafede buluştular. Ege Blge Sorumlusu Çetin yaptığı açıklamada İnsana Saygı ...Emeğe Saygı ...Doğaya Saygı ...ONlife işte bu üç temel değerden yola çıktı. Sizlere kapılarını açtı. İnsana saygı duyuyoruz. Sizler için maksimum faydayı sağlamayı hedefliyoruz. Sizlere sunduğumuz ürünlerde doğadan ilham alıyoruz. Hayatınıza Güzellik Katmak için varız.  "Çünkü siz bizim için değerlisiniz."

Emeğe saygı duyuyoruz. Calışıp üreten herkesin emeği Onlife ile karşılık buluyor. Sizleri başarı zincirinin halkaları olmaya davet ediyoruz. Gelin Kazandıralım ve Kazanalım. Onlife, çalışma arkadaşlarını iş ortağı olarak gören ve iş ortağı tanımının içini dolduran sistemi faaliyete geçiren bir ekip. Bu sektörde her zaman aradığımız güveni, istikrarı, kaliteyi ve özellikle "kazan kazan" anlayışını ilke olarak benimsedik. Sektöre emek vererek çalışanların yani bizlerin yönetimini kurduğu, şeffaf yönetim anlayışıyla, "işte benim firmam" diyebileceğimiz , geleceğin en iyi sektörü olan network marketing kariyerinizi taçlandıracağınız bir dünyayı oluşturduk. Tüm bunların tek sebebi var."Çünkü emeğiniz bizim için değerli."Doğaya saygı duyuyoruz. Doğanın cömertliği küstürülmemeli ve istismar edilmemeli. "Çünkü insan doğanın bir parçası."İşte bu sebeplerle, sizlerle başarmak bizi anlamlı kılıyor. Sizi Siz yapan tüm değerlerle.

Çünkü biz ONLIFE’ız .. Çünkü Biz Gelecek Yarınlarız... Misyonumuz; Ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile müşterimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,Bağımsız çalışanlarımıza yüksek kazanç sunmak ve bu kazancı sürekli hale getirmek için gereken desteği sağlamak. Ve tüm bunları sağlayarak ‘’Hayatınıza güzellik katmak’’ Vizyonumuz;  Ulusal ve Uluslararası Network Marketing sektöründe bilinen, tanınan ve en önemlisi güvenilir, saygın bir marka olmak dedi.

HABER FOTOĞRAF ERDİNÇ ALKAN DHA kirkagacmedya.com


Haber okunma sayısı: 512Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ