GENEL

GİRİŞİMCİLER SERTİFİKALARINI ALDI

-girisimciler-sertifikalarini-aldi Kırkağaç Belediyesi ile KOSGEB arasında imzalanan protokol kapsamında vatandaşların iş kurmaları amacıyla başlatılan kursu tamamlayan 24 kursiyer sertifikasını aldı.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ DUALARLA ANILDI

canakkale-sehitleri-dualarla-anildi 18 Mart Şehitleri Anma Günü Kırkağaç İlçe şehitliği önünde düzenlenen törenle yapıldı.

ONLİFE AİLESİ KIRKAĞAÇ’TA DOĞUYOR

---onlife-ailesi-kirkagacta-doguyor ONLIFE Ege Bölge Sorumlusu Zeynep Çetin Türkiye birincisi Kırkağaç birincisinin

YILDIRAY DAŞ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

yildiray-das-yeniden-baskan-secildi Kırkağaç Avcılar ve Atıcılar Derneği Olağan Kongresi Kulüp binasında yapıldı

ALAY KOMUTANI AHMET SEL’i ZiYARET ETTiLER

------alay-komutani--ahmet-seli-ziyaret-ettiler Kırkağaç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özçetin ,ve

BAŞKAN GEDÜZ’ÜN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

-baskan-geduzun-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji- Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI CEM DOĞAN ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ.

ticaret-ve-sanayi-odasi-baskani-cem-dogan-uyelerini-ziyaret-etti Soma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Doğan, Meclis Üyesi Ahmet Ok

ARACIN ÇAPTIĞI KARACA YARALANDI(haberin videosu az sonra)

aracin-captigi-karaca-yaralandihaberin-videosu-az-sonra------ Kırkağaç İlçesinde komşu ilçe Soma Yağcılı Mahallesi su çıktı bölgesinde aracın

DEMİRTAŞ MUHTARI METİN SUNGUN YENİ YIL MESAJI

demirtas-muhtari-metin-sungun-yeni-yil-mesaji 2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara - Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

SARIAĞA MAHALLESİ MUHTARI YUSUF ÖZKAN

sariaga-mahallesi-muhtari-yusuf-ozkan 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Mutlu Yıllar!!

SÜLEYMAN BOĞAZ YENİ YIL MESAJI

suleyman-bogaz-yeni-yil-mesaji 2019 yılının ilcemize, ülkemize, çiftçilerimize, ve bütün Türk ve İslam dünyasına hayırlar getirmesini diler. Sağlık, mutluluk ve barış içinde bir yıl geçirmeniz dualarımla herkese

USTA OYUNCUDAN BAŞKAN GEDÜZ’E ZİYARET

-usta-oyuncudan-baskan-geduze-ziyaret- Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz Akasya Durağı, Kurtlar Vadisi, Yaprak Dökümü gibi bir çok dizide rol alanusta oyuncu yönetmen Mustafa Şahbaz ve site sahibimiz gazeteci Erdinç Alkan’ı

KARAPINAR GALERİ YENİ YIL MESAJI

karapinar-galeri-yeni-yil-mesaji 2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara - Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

GÜVEN PETROL ABDULLAH ERKÖSE YENİYIL MESAJI

guven-petrol-abdullah-erkose-yeniyil-mesaji 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Mutlu Yıllar!!

MENSA SERDAR AKA YENİ YIL MESAJI

mensa-serdar-aka-yeni-yil-mesaji 2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara - Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

ARDAN BORU HAKKI ARDAN YENİ YIL MESAJI

ardan-boru-hakki-ardan-yeni-yil-mesaji Yeni Yılınızı en içten dileklerimle kutlar sağlık,huzur,ve mutluluklar dilerim.

ALİ DOĞAN MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

ali-dogan-mhp-belediye-baskan-aday-adayi Yaşamınızca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep sizlerle olsun. Mutlu Yıllar!

ŞEHİR PASTANESİ

sehir-pastanesi Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...

ORTA CAMİ EKMEK FIRINI YENİ YIL MESAJI

orta-cami-ekmek-firini-yeni-yil-mesaji 2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara - Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI LEVENT KOMŞU

iyi-parti-belediye-baskan-adayi-levent-komsu 2019 Yılının sevdiklerinizle birlikte sağlıkla, mutlulukla ve huzurla geçmesini temenni ederim.. İYİ Yıllar.. #2019 İYİ parti Kırkağaç belediye başkan adayı Levent Komşu

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

MANİSA - HAVA DURUMU

MANISA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ